Ventilējamās - piekaramās fasādes

Atsauce uz rakstu ABC.LV par Vinylit priekšrocībam:

https://abc.lv/raksti/eku-kazocins-jeb-ventilejamo-fasazu-sistemu-pozitiva-ietekme-uz-maju-ilgtermina-4500edc625


Ventilējamo fasāžu sistēmas

Ventilējamās (piekaramās) fasādes ir fasāžu sistēmas tehnoloģija, kas sastāv no apdares materiāla kurš stiprinās pie koka, cinkota metāla vai alumīnija karkasa, pie nesošās sienas vai monolīta pārseguma. Pa spraugu starp apdares materiālu un sienu brīvi cirkulē gaiss, kurš noņem kondensātu un mitrumu no konstrukcijas. Visi fasādes stiprināšanas elementi ir universāli, kas ļauj veidot arī sarežģītus arhitektoniskas formas no klasikas līdz ultramodernismam. Sienas papildus siltināšanai var tikt piestiprināts siltumizolācijas materiāls. Spraugai starp siltumizolāciju un ēkas fasādi jābūt no 20 līdz 50 mm. Tas ļauj augšupejošam gaisam cirkulēt starp apdares materiālu un sienu, izžāvējot arī siltumizolācijas materiālu gadījumā ja uz tā nonāk mitrums. Ventilējamo (piekaramo) fasāžu sistēma saglabā siltumu ēkā, neļauj parādīties mitrumam, samazina celtniecības materiālu daudzumu kas vajadzīgs ēkas sienu celtniecībai, kas veido līdzekļu ekonomiju celtniecībā, visas celtnes atvieglošanu – kā rezultātā var palielināt mājai stāvu skaitu.


Ventilējamo fasāžu priekšrocības

Ja veic mājas rekonstrukciju un remontu, pievienojot piekaramo fasādi – piemēram daudzstāvu būvei - ventilējamā fasāde radīs papildus slodzi uz ēkas nesošām konstrukcijām un pamatiem. Tāpēc pirms pieņemt lēmumu par piekaramās fasādes uzstādīšanu, iesakām veikt ēkas konstrukciju tehniskā stāvokļa novērtējumu, ja vajadzīgs, veikt to pastiprināšanu. Sistēmas priekšrocības ir iespēja izmantot dažādus apdares materiālus, dažādu krāsu gammas. Piekaramo (ventilējamo) fasāžu sistēmām ir augsti siltuma un skaņas izolācijas rādītāji. Tās samazinās izdevumus apkurei. Ventilējamās fasādes raksturo ilgmūžība, izturība pret atmosfēras ietekmi, ātra montāža jebkurā gada laikā.


Vinilyt ventilējamas fasādes

Uz Vinylit ventilējamo fasāžu frontālās virsmas iespējams izveidot dažādu formu zīmējumus. Ventilējamo fasāžu montāža atļauj panākt vienlaidus pārklājumu, līnijas, citu krāsu iestarpinājumus un beidzot ķieģeļu mūrējuma imitāciju. Kā atsevišķs Vinylit sistēmas veidā tiek pielietots profilmateriāls, kurš ārēji izskatās kā koka profildēļu segums ar pilnu spundi. Arī šeit ventilējamo fasāžu krāsu iespējas ir visplašākās un īpaši interesanta ir iespēja iegūt piekaramās fasādes koksnes imitācijas izskatu. Šādas ventilējamās fasādes ir īpaši noderīgas koksnes apšuvuma renovācijai. Ventilējamās fasādes sistēmas rūpnīcas garantija ir vismaz 10 gadu. Tādas piekaramās fasādes laika apstākļu ietekmē nebojājas un ir izcili viegli kopjams noskalojot vai sliktākajā gadījumā nomazgājot ar ziepjūdeni. Vinylit ventilējamās fasādes apšuvums jau ir pazīstams arī mūsu platuma grādos un guvis pielietojumu ne tikai uz taisnām, bet arī ieliektām vai izliektām virsmām. Cena ir pilnībā konkurētspējīga pat pie ļoti sarežģītām arhitektoniskajām formām.


Augstas kvalitātes Vinylit ventilējamo fasāžu sistēma: ieguvumi ik uz soļa!

Vinylit ir no PVC izgatavoti fasādes apšuvuma paneļi. Izvēloties Vinylit, jūs iegūstat skaistu fasādi, kurai ir vairākas funkcionālas priekšrocības.

Cēls un unikāls izskats!

Paneļu VinyTherm un VinyStone augšējais slānis ir izgatavots no dabīgā marmora skaidām, kas skaisti mirdz saulē un radīs fasādei apmestas virsmas efektu. Piedāvājumā ir vairākas unikālas nokrāsas perfektai fasādei. Paneļi ir uzstādīti vertikāli, horizontāli un pa diagonāli, ko var piedāvāt tikai ierobežots skaits ražotāju. Ja jūs meklējat oriģinālu risinājumu - varat apvienot dažādas krāsas vai eksperimentēt ar faktūrām. "Akmens - oderējuma", "kokmateriālu - ķieģeļu" kombinācija izceļ jūsu ēku uz citu fona.


Vienkārša uzstādīšana!

Vido par uzstādīšanas tehnoloģiju ir iespējams aplūkot šeit:

https://www.youtube.com/watch?v=lhbTWO-F5kE


Ja jūs izmantojat profesionālas komandas pakalpojumus, tas neprasīs ilgu laiku. Paneļi tiek izgatavoti lielos izmēros (VinyTherm standarta garums ir 6 m, pēc pieprasījuma – 2,5 līdz 9 m), kas ļauj tos uzstādīt 2–3 reizes ātrāk nekā apmetuma sienas. Ja vēlaties, instalāciju var veikt pats, neiesaistot speciālistus:

  • priekšējie paneļi ir viegli (apmēram 6,4 kg / m3) un vienkārši nostiprināti, tāpēc īpašs aprīkojums un pacelšanas mehānismi nav nepieciešami;
  • paneļi ir savienojami bez spraugām.
  • pārdomāta papildu profilu sistēma ļauj viegli atrisināt stūru, savienojumu un savienojumu projektēšanas problēmas.
  • ventilācijas profili nodrošinās pareizu ventilējamās fasādes darbību.


Nav sagatavošanās darba

Vinylit uzstādīšana notiek bez netīriem, slapjiem procesiem. Fasāde nav iepriekš jātīra, jāizlīdzina un jāgruntē. Jūsu puķu dobes un zāliens paliks neskartas, un logi un durvis tīras, neizmantojot aizsargplēves.

Uzstādīšana jebkuros laika apstākļos un izdevīgā laikā

Dīkstāve sliktu laika apstākļu dēļ ir izslēgta - apdare ar fasādes paneļiem ir iespējama jebkurā gada laikā, ieskaitot ziemu sasalšanas temperatūrā.

Montāžas paneļus vienā plaknē varat veikt ar pārtraukumu.


Ilgmūžība

Ventilējamās fasādes un Vinylit apšuvuma paneļu tehnoloģija ļaus jums ilgu laiku aizmirst par liela apjoma remontu. Vinylit izstrādājumi - ir lieliska vācu kvalitāte un uzticamība, ko apliecina sertifikāti un ilggadēja prakse. Iekārta dod garantiju: 30 gadi VinyTherm un VinyStone paneļiem ar apmetumu, 5 gadi VinyBrick un 10 gadi visām pārējām produktu līnijām. Vinylit fasāžu paneļu pamats ir izgatavots no augstas kvalitātes PVC un ir ticami pārklāts ar marmora skaidām (VinyTherm, VinyStone paneļiem) vai citiem laikapstākļiem izturīgiem materiāliem. Sakarā ar to tie iztur spēcīgu mehānisko slodzi, lietus, krusu, vēju, to krāsa neizbalē saulē. Visos apstākļos mājas fasādes apšuvums saglabā sākotnējo ģeometriju. Vinylit paneļu pamatne ir pastiprināta ar stiprinājumiem, kas padara sistēmu stabilu un kompensē lineāro deformāciju.


Viegla kopšana.

Ārējais redzamais slānis nesatur putekļus. Pēc lietus uz sienām nav netīru pilienu. Piesārņojuma gadījumā traipus var viegli notīrīt ar augstspiediena mazgātāju - labi nostiprināta skaidiņa netiks mazgāta. Ar mikroorganismiem vispār nav jātiek galā: uz polimēru pārklājumiem neparādās pelējums vai sēnītes. Ja pēkšņi sabojājat paneli (ko praksē ir diezgan grūti izdarīt), to ir viegli nomainīt pret jaunu. Paneļi neizbalē, tāpēc krāsā nebūs atšķirību. Tikpat ātri un vienkārši nav iespējams salabot fasādi, kas izgatavota no apmetuma vai koka. Turklāt remonta vieta piešķirs atšķirīgu nokrāsu.


Vides drošība

Paneļi ir izgatavoti no pārstrādāta PVC, attīrīti no kadmija un citiem kaitīgiem piemaisījumiem. Materiāls neizgaro ķīmiskas vielas un no tā neizdalās ķīmiska smarža, pat karsta laikā. Paneļu struktūra ir viendabīga, lietus nenomazgā polimēru (un akmens šķembas) un neuzkrājas zemē. Cilvēku un vides drošību apstiprina Eiropas eko sertifikāti.


Ventilējamo fasāžu izmantošanas tehnoloģija.

Vinylit fasāžu paneļi ir uzstādīti uz ventilējamo fasāžu sistēmas. Izvēloties tos, jūs iegūsiet visas šīs tehnoloģijas priekšrocības. Ventilācijas fasāde nozīmē atstarpi starp pamatnes struktūru un apšuvumu. Tur gaiss cirkulē brīvi, noņemot kondensātu, kas izveidojies uz ventilācijas sistēmas elementiem, un mitrumu, kas izplūst no mājas iekšpuses. Starp kastes dēļiem var likt izolāciju, arī vairākās kārtās.


Rezultātā jūs saņemat:

  • mājas siltumizolāciju: ziemā tā ir silta, bet vasarā - vēsa;
  • ērts mikroklimats: nav problēmu ar “aukstām sienām”;
  • sausums: uz sienām neattīstās sēnītes un pelējums;
  • resursu taupīšana: apkures izmaksas tiek samazinātas līdz 30%;
  • skaņas izolācija: ielu trokšņu līmenis tiek samazināts par 10–13 dB.


Izmantojot Vinylit paneļus, jūs ne tikai ietaupīsiet uz uzstādīšanu, apkuri, apkopi, bet arī iemiesosiet visdrosmīgākās fasādes dizaina idejas. Unikalitāte ir nenovērtējama!