APDARES MATERIĀLI

Alhamar Blanco

Pieejamie formāti: Flīzēm:16,25x16,25cm16,25x33cm33x33cmPakāpieniem:33x33cm (apaļais izliekums)+ pieejami arī stūra pakāpieni 33x33cm ..

Fasādes materiāli

Fasādes apdares materiāli - tas ir tas ko mēs redzam vispirms skatoties uz māju. Šie materiāli veido mājas izskatu.Mēs dzīvojam zemē ar skaistāko dabu pasaulē - LATVIJĀ. Gribam, lai arī mūsu veidotā kultūrvide, pilsētu un lauku mājas būtu skaistas un sakoptas. Vēlamies, lai māju fasādes priecētu ar savu materiālu krāsu un faktūras daudzveidību. Tāpēc sakārtojam mūsu dzīves telpu, lai tā kļūtu skaistāka, krāsaināka un ekoloģiskāka! Gribētos, lai mājas apdare un interjers priecētu mūs un apkārtējos gadu desmitiem, lai izmantotie materiāli būtu skaisti, ekoloģiski un ilgmūžīgi.


Ja Jūs plānojat vai jau ceļat jeb remontējat savu māju, darba vietu, pagalmu – tad esat nonākuši pareizajā vietnē. Mēs piedāvājam iepazīties, izvēlēties un iegādāties tādus kvalitatīvus un daudzveidīgus apdares materiālus, kurus nepiedāvā būvmateriālu lielveikali. Mūsu speciālisti konsultēs par fasādes materiālu īpašībām, montāžas paņēmieniem, salīdzinās dažādu materiālu priekšrocības un trūkumus, veiksim izvēlētā daudzuma aprēķinus. Ir iespēja paņemt paraugus, lai pie savas būves dabā pārliecinātos par izvēles pareizību. Kas ir šie materiāli, kuri mums pašiem arī ļoti patīk?


Klinkera fasādes

Materiālu iegūst veicot māla speciālu apstrādi. Klinkers ir celtniecības materiāls ar unikālām īpašībām. SIA „BK SYSTEMS” (bkfasades.lv) piedāvājumā ir šādi klinkera apdares materiāli, kurus piegādājam no ražotāju rūpnīcām Eiropā līdz celtniecības objektam. Piemēram Vācijā un Beļģijā apdedzināts māls ēku fasādēs ir ļoti plaši izmantots jau gadsimtiem ilgi. Rūpnīcas, kas ražo klinkera celtniecības apdares materiālus no māla - kā ķieģeļus, ķieģeļflīzes, grīdas flīzes, bruģi ir uzkrājušas milzīgu, ne ar ko neaizvietojamu gadsimtu pieredzi. Māju fasādēm no klinkera materiāliem ir jākalpo bez remonta desmitiem gadu, tāpēc mūsu piedāvājumā šie materiāli ir tikai no ražotājiem ar pieredzi un visaugstākā līmeņa kvalitātes kontroli. Klinkera fasādes materiāli tiek parasti piegādāti termiņā līdz divām nedēļām pēc pasūtījuma veikšanas. Ziemas periodā daudzām rūpnīcām ir cenu atlaides no katalogu cenām, tāpēc vēlams parūpēties par apdares materiālu iegādi savlaicīgi. Tādi materiāli kā klinkers reizēm pēc apdedzināšanas atklāj, ka krāsa nedaudz atšķiras no etalonkrāsas. Šajā gadījumā konkrētā ražošanas sērija tiek izpārdota par pazeminātu cenu.


Bruģis un grīdas flīzes

Salonā ir arī vācu klinkera (apdedzināts māls) bruģa paraugi, pakāpieni no sala izturīgas keramikas, grīdas flīzes ar mitrumā neslīdošu virsmu. Stroher veidotās sērijas kūrās ir gan iekštelpu flīzes, āra flīzes un kāpņu pakāpieni ar daudzām sīkām papildus detaļām ir laba iespēja radīt vienotu, pabeigta dizaina izskatu. Grīdas flīzes, kas tiek izmantotas mitrās vietās ir bīstamas ja tām nav speciali veidota neslīdoša virsma. Tāda virsma ir daudzām piedāvājumā esošajam Stroher flīzēm, bet speciāli šī flīžu īpašība ir akcentēta “baseinu“ flīžu piedāvājumā. Daudz specifisku prasību ir ražošanas telpu grīdām. Iespējams ka daudzās vietās šīs prasības var apmierināt industriālās grīdu flīzes. Šīm flīzēm nav tik svarīgs dizains cik mehāniskā un ķīmiska noturība. Interesants apdares materiāls ir terases flīzes, kuras daudzveido dārzu un parku ainavas un ir viegli montējamas, bez betonēšanas darbiem. Vācu firma Stroher dod 25 gadu salizturības garantiju savām ekstrudētajām āra flīzēm. Ekstrudētām - tas nozīmē ka flīzes radītas izmantojot specialu tehnoloģisko procesu kas veido flīžu materiāli kapilāro sistēmu kura nodrošina flīžu salizturību. Tādi klinkera virsmas materiāls ka klinkera bruģis ir vērtība kas nemainās gadsimtos.


Piekaramās - ventilējamās fasādes

Piekaramās fasādes plātnes ir daudz jaunāks fasāžu apdares veids par klasisko klinkera ķieģeļi. Piekaramās (ventilējamās) fasādes tiek izgatavotas no dažādiem materiāliem. Šīs plātnes var būt dažādu formu un materiālu, ar dažādām virsmām. Plātnes tiek montētas ar gaisa spraugu starp nesošo fasādes sienu. Pa gaisa spraugu cirkulē gaisa plūsma, kas uztur fasādes nesošo sienu sausu un vienlaicīgi darbojas ari kā siltumizolācija. Tādi apdares materiāli, kā piekaramās fasādes, ar savu krāsu un virsmas faktūras daudzveidību var apmierināt pat pašu prasīgāko arhitektu un dizaineri.


Apdares materiālu paraugi

Apdares materiālu paraugi ir apskatāmi Ūnijas ielā 6, Rīgā. Šeit var dabā apskatīt, kā arī iespējams paņemt līdzi uz objektu ķieģeļflīžu paraugus no četrām Vācijas un vienas Beļģijas rūpnīcas, apskatīt apdares ķieģeļu paraugus, rūpnieciskās flīzes, pakāpienus un ka arī citus apdares materiālus. Piedāvāto apdares materiālu klāsts ir ļoti plašs, piemēram klinkera ķieģeļflīžu paraugi vien ir vairāk par 100 veidiem. Liels piedāvājums ir vecinātām klinkera ķieģeļu un ķieģeļu flīzēm, kuras piešķir ēkai senlaicīgu izskatu. Piedāvājumā ir dažādu krāsu šuvju aizdares materiāls, kas vēl vairāk piešķir ēkas sienai savu oriģinālo krāsas risinājumu. Ja gribat veikt arī mājas siltināšanu, paralēli ķieģeļflīžu fasādes izveidei, tad piedāvājumā ir speciālas siltumizolācijas plāksnes ar ielīmēšanas rievām, kuras siltina māju un atvieglo ķieģeļu flīžu montāžu. Esam gatavi dalīties uzkrātajā pieredzē par piedāvājumā esošo apdares materiālu montāžu, kā arī palīdzēt nepieciešamo daudzumu noteikšanā. Veiksmīgus pirkumus un celtniecību!

Rāda no 1 līdz 1 kopā 1 (Kopā lapu - 1)