+371 20137700 [email protected]

Industriālās, rūpniecisko un sabiedrisko telpu grīdas flīzes.


Vācu ražotāja Stroher GmbH piedāvājumā ir speciālas keramikas grīdu flīzes, kuras paredzētas industriālam pielietojumam.

Mitruma izturīgas un sala izturīgas, neslīdošas, skābju, sārmu inertas, nodilumizturīgas un mehāniski stipras augstās slodzēs (35N/mm2) ir šīs flīzes. Pretslīdes īpašības, ar kurām raksturojas STALOTEC flīzes, ir R11/B un R12-V8/C.

Šo flīžu virsmu reljefi izstrādāti, lai maksimāli novērstu slīdēšanas iespējas ražošanas procesā. STALOTEC flīzes ir 10, 13, 15, 18, 20mm biezumā.

STALOTEC flīzes rūpnieciskajām vai noliktavu grīdām ražo pašlaik 6 dažādās krāsās. ​Šīs flīzes ir izmantojamas arī visdažādākajos sabiedriskajos  objektos, kur ir paaugstinātas pretslīdes drošības prasības un augsta pārvietošanās intensitāte .

Pašas STALOTEC flīzes ir ar īpaši izturīgu virspusi. Tajās “neieberžas” eļļas, tauki un dažādu krāsu šķidrumi.

Piedāvājumā ir divu veidu industriālo grīdas flīžu virsmas. Īpaši netīrām virsmām, kur nepieciešams ievērot sanitāri higiēniskās prasības un reizē atvieglot to notīrīšanu, pielieto flīzes ar “ExtruTec Seal” virsmas hermetizācijas glazūru, kura apdedzināšanas procesā dziļi noslēdz flīzes virsmu.

Dažādi papildizstrādājumi kā grīdlīstes, iekšējo un ārējo stūru apdares elementi, kāpņu pakāpieni u.c. ļauj telpu estētiski pabeigt vienotā stilā.   

 

 

Industriālās flīzes Stroher Stalotec 215 red
215 red
Industriālās flīzes Stroher Stalotec 120 beige
120 beige
Scroll