ZL.LV - SIA BK Systems

Ķieģeļflīzes

Ķieģeļflīzes ir visā pasaulē populārs dekoratīvais materiāls, kas rada dabīga ķieģeļu mūra iespaidu. Šis sienu un citu virsmu apdares materiāls tiek plaši izmantots kā interjera dizainā, tā arī dažādos ēku fasāžu darbos, piemēram, vecinātas ķieģeļflīzes iemantojušas lielu popularitāti ēku restaurācijā un retro stila interjeru izveidē.

Atšķirībā no dabīgā ķieģeļa ķieģeļflīzes neprasa profesionālas iemaņas uzstādīšanā, kā arī, pateicoties to vieglajam svaram, būtiski nepalielina slodzi uz ēku un būvju konstruktīvajiem elementiem. Tāpat ķieģeļflīzes praktiski nesamazina vietu iekštelpās. Flīzes, kas imitē ķieģeļa mūri, ir vienkārši kombinējamas ar citiem apdares materiāliem, ļaujot realizēt visdažādākos dizaina risinājumus. Papildu priekšrocības, kuru dēļ ķieģeļflīzes iemantojušas lielu pieprasījumu celtniecības, remonta un apdares darbos, ir to nelielie gabarīti, pieejamās izmaksas, izturība pret mehāniskiem bojājumiem, lieliskas siltumizolācijas īpašības, ugunsdrošība, augsta hidrofobitāte jeb mitruma atgrūšanas spēja, ilgmūžība un, visbeidzot, – neiedomājami daudzveidīga krāsu un faktūru gamma. Turklāt papildus taisnstūra formas izsrādājumiem ražotāji piedāvā arī speciālas ķieģeļflīzes stūra elementiem, kas paātrina apdares procesu un piešķir ķieģeļa imitācijai pievilcīgu un vienotu izskatu.

Atkarībā no ražošanas tehnoloģijas izšķir vairāku veidu ķieģeļflīzes – klinkera flīzes no māla keramikas, kas praktiski nesatur piemaisījumus, klasiskās keramikas ķieģeļflīzes, betona ķieģeļflīzes un flīzes uz ģipša bāzes. Katrai ķieģeļflīžu izgatavošanas tehnoloģijai ir savas atšķirīgās īpatnības, tāpēc, ja ir vēlme iegūt kvalitatīvu, praktisku un ilgmūžīgu rezultātu, var noderēt pieredzējuša speciālista padoms. SIA "BK Systems" konsultēs par dažādu ķieģeļflīžu īpašībām un to montāžas metodēm, salīdzinās dažādu flīžu priekšrocības un trūkumus, kā arī veiks precīzu izvēlēto ķieģeļflīžu daudzuma aprēķinu. Tāpat SIA "BK Systems" piedāvā klientiem iespēju saņemt paraugus, lai pie savas ēkas dabā vai telpā pārliecinātos par izvēles pareizību.


Apdares ķieģeļi

No dažādiem celtniecības materiāliem būvētu dzīvojamo māju un citu ēku vizuālai pievilcībai papildus iekšējai apdarei ļoti liela nozīme ir arī ārējam noformējumam. Starp ārējās apdares materiāliem ļoti pieprasīti ir apdares ķieģeļi – tie pārliecinoši ieņem pirmo vietu apdares materiālu sarakstā, jo ļauj koriģēt dažādas fasāžu nepilnības. Apdares ķieģeļi paaugstina ēkas estētisko kvalitāti un uzlabo tās siltumizolācijas īpašības, kā arī piešķir ēkai papildu izturību pret dažāda veida ārējās vides ietekmi. Liela daļa būvnieku un amatieru izvēlas apdares ķieģeļus kā uzticamāko un pievilcīgāko materiālu, kurā ietērpt ēkas fasādi.


Iemesls tik lielai popularitātei, ko izpelnījušies apdares ķieģeļi, ir to daudzās labās tehniskās īpašības. Kā galvenās apdares ķieģeļu priekšrocības var minēt plašo krāsu paleti, kas variējas no baltiem līdz tumši sarkaniem vai pat melniem toņiem, noturība pret ultravioleto saules starojumu, dažādas cenu kategorijas, kas ļauj piemeklēt budžetam draudzīgāko variantu, izturība pret temperatūras svārstībām un laba mitrumizturība. Tāpat apdares ķieģeļi izceļas arī ar savu ilgo ekspluatācijas un sākotnējo vizuālo īpašību saglabāšanas laiku, kas sastāda ne mazāk kā 20 gadus. Apdares ķieģeļi priecē ar materiālu un izgatavošanas tehnoloģiju daudzveidību, krāsām un formām, palīdzot atrast konkrētiem uzdevumiem atbilstošāko risinājumu.


SIA "BK Systems" ir fasāžu un iekštelpu apdares materiālu uzņēmums, kura mērķis ir panākt, lai mūsu kultūrvide, pilsētu un lauku mājas būtu skaistas un sakoptas, un lai ēku fasādes priecētu ar savu krāsu un faktūru dažādību. "BK Systems" sortimentā ir kvalitatīvi un daudzveidīgi apdares ķieģeļi, kādus nepiedāvā neviens cits būvmateriālu veikals – fasādes ķieģeļi, apdares klinkera ķieģeļi, vecinātie un klasiskie apdares ķieģeļi u. c. no vadošajiem ražotājiem pasaulē, piemēram, Beļģijas "Nelissen", Vācijas "ABC-Klinkergruppe" un "Feldhaus", kā arī "Olfry" un "Wienerberger". Turklāt uzņēmuma pieredzējušie speciālisti ar prieku dalās savās zināšanās par dažādu materiālu īpašībām, atšķirībām un uzstādīšanu, piedāvājot klientiem paņemt līdzi arī paraugus, kas palīdzētu dabā iztēloties un novērtēt potenciālo apdares veidu, un pieņemt to īsto un vienīgo lēmumu.


Ventilējamās fasādes

Pilsētvides pievilcība lielā mērā atkarīga no straujās būvtehnoloģiju attīstības, kas ļauj īstenot dzīvē vispārdrošākās idejas. Krāsainas vai tieši pretēji – ieturētas, bet modernas ēku fasādes ir ne vien atsevišķu rajonu, bet visas pilsētas vizītkarte. Uzlabot ēku ārējo izskatu lieliski palīdz ventilējamās fasādes, kas ne tikai ietērpj ēkas košā un neticami glītā veidolā, bet arī novērš daudzus trūkumus, kas mēdz rasties būvniecības procesā vai pēc ilgstoša ekspluatācijas laika.


Ēku ārējā apdare spēlē noteicošo lomu mūsdienu arhitektūrā un pilsētvides vērtēšanā, kā arī pilda svarīgu funkciju, aizsargājot ēku konstrukcijas no nelabvēlīgiem ārējās vides faktoriem – mehāniskās, ķīmiskās, termiskās, laikapstākļu un antropogēnās iedarbības. Piekaramās jeb ventilējamās fasādes ir unikāla ēku apšuvuma konstrukcija, kas tiek stiprināta pie ārējās jeb nesošās sienas ar profilu un speciālu stiprinājumu palīdzību. Ventilējamās fasādes konstrukcija sastāv no vairākiem slāņiem, starp kuriem ir paredzēta neliela – 20 līdz 50 milimetru – gaisa telpa. Tā nodrošina gaisa apmaiņu un aizsargā sienas no kondensāta mitruma uzkrāšanās. Ventlējamās fasādes ietver aizsargājošu dekoratīvo materiālu, koka, cinkota metāla vai alumīnija karkasu ar stiprinājumiem (ventilējamās fasādes apakšsistēma), izolācijas slāni, kas sastāv no siltuma, tvaika vai hidroizolācijas, ko mēdz arī kombinēt, un jau iepriekš minēto gaisa spraugu.


Ventilējamās fasādes izceļas ar ļoti garu priekšrocību sarakstu, kas padara tās par vienu no vadošajiem ēku apdares veidiem. Ir pieejami daudzveidīgi ventilējamo fasāžu tipi un materiāli, kas nodrošina elastību apdares darbu plānošanā un izpildē, taču visas ventilējamās fasādes vieno kopīgas īpašības – lieliska skaņas un siltuma izolācijas kvalitāte, energoefektivitāte, ātra un vienkārša montāža jebkurā gadalaikā, ilgs ekspluatācijas laiks – līdz pat 50 gadiem, ātrs atsevišķu konstrukcijas elementu remonts un nomaiņa, izturība pret negatīvām atmosfēras sastāva izmaiņām, ugunsdrošība un elementāra kopšana.


"BK Systems" jeb "BK Fasādes" piedāvājumā ir augstas kvalitātes "Vinylit" ventilējamās fasādes no PVC apšuvuma paneļiem, kas ļauj piešķirt ēkai unikālu un cēlu izskatu. Piemēram, "VinyStone" un "VinyTherm" paneļu augšējo slāni veido dabīga marmora skaidas, kas, saulē skaisti laistoties, izceļ konkrēto ēku uz citu fona. "BK Systems" sortimentā ir vairāki unikāli toņi perfektas fasādes izveidei, kā arī paneļi ir uzstādāmi vertikāli, horizontāli un diagonāli, ko piedāvā vien ierobežots ražotāju skaits.


https://raksts.zl.lv/bk-fasades-veikals/sia-bk-systems-kiegelflizes-apdares-kiegeli-ventilejamas-fasades