Feldhaus ķieģeļflīzes

Feldhaus Klinker R764

..

Feldhaus Klinker R766

..

Feldhaus Klinker R767

..

Feldhaus Klinker R768

..

Feldhaus Klinker R769

..

Feldhaus Klinker R770

..

Feldhaus Klinker R771

..

Feldhaus Klinker R772

..

Feldhaus Klinker R773

..

Feldhaus Klinker R775

..

Feldhaus Klinker R777

..

Feldhaus Klinker R788

..

Feldhaus ķieģeļflīzes

Vēsturiskās ēkas, kuru celtniecībā izmantoti amata meistaru darinātie ķieģeli, atbilst mūsdienu priekšstatam par ēkas fasādes veidošanu. Tāpēc šo flīžu mērķis ir apvienot seno keramikas ķieģeļu izgatavošanas paņēmienu ar mūsdienu attīstītajām tehnoloģijām, lai radītu klinkera flīzes ar šo tradicionālo virsmu. Izmantojot šīs klinkera flīžu sērijas, atkarībā no izvēlētās krāsas tiek panākts vienkāršs iespaids vai izteiksmīga elegance.


Feldhaus klinkera flīžu sērija Sintra izskatās, kā ar rokām veidotas, un tās šķiet dabiski novecojušas. To virsmas struktūra un krāsu toņi tiek radīti individuāli, bez tam visas šīs sērijas flīzes var savstarpēji kombinēt. Neskatoties uz klinkera flīžu sērijas Sintra raupjo virsmu, tās tiek izgatavotas kā atsevišķas, plānas flīzes, nevis sagriežot klinkera ķieģeļus. Pateicoties īpaši izvēlētajam mālam un dedzināšanai aptuveni 1100 °C temperatūrā, tiek iegūta maksimāla flīžu cietība, un ūdens uzsūkšanas pakāpe ir tikai 2 līdz 6 procenti pretstatā standarta manuāli izgatavotajiem ķieģeļiem. Flīžu virsma saglabā vienreizējo izskatu un krāsu, neskatoties uz apkārtējo apstākļu kaitīgo ietekmi un netīrumiem.


Vēlaties rast priekšskatu kā flīzes / apdares materiāls izskatīsies uz ēkas fasāde?! Feldhaus mājaslapā to varat izdarīt:

https://www.feldhaus-klinker.com/services/configurator/

Rāda no 97 līdz 108 kopā 152 (Kopā lapu - 13)